Tenis: Freebet za przegrany kupon od STS

Przed nami turniej kończący sezon w kobiecym tenisie – WTA Finals. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której przyznaje darmowy freebet o wartości 10 PLN za przegrany kupon.

STS darmowe bonusy

STS darmowe bonusy

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 26 do 31 października. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Bukmacher STS dopuszcza jedynie kupony wielozdarzeniowe, na których będą znajdować się TYLKO dwa typy oddane na dokładny wynik dowolnego spotkania podczas WTA Finals w czasie promocji.

Należy jednak pamiętać, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.60.

betclic kod promocyjny

Warto jest wiedzieć, że kupon musi zostać zagrany za dokładną kwotę 21 PLN. Jedna kupony zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej akcji.

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji i został rozliczony jako wygrany to cała kwota trafi na jego konto. W razie przegranej bukmacher STS przyzna darmowy freebet o wartości 10 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS

Bukmacher STS nowym graczom przygotował na start taki bonus jak:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty o wartości 1200 PLN

Chcąc skorzystać z tej oferty należy jednak wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że pakiet powitalny zostanie aktywowany.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button