Bukmacher STS nagradza graczy za obstawienie portów wirtualnych

Bukmacher STS online oferuje każdemu użytkownikowi gwarantowane środki za obstawienie sportów wirtualnych. W ramach akcji promocyjnej „Obstaw i odbierz do 30 PLN” może liczyć na pewne środki i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Bonusy za aktywność od bukmachera STS. Darmowe 30 PLN dla wszystkich graczy

Bonusy za aktywność od bukmachera STS. Darmowe 30 PLN dla wszystkich graczy

Sporty wirtualne nie da się ukryć, że mają swoje atuty, ponieważ w swoich szybkim czasie można wygrać extra gotówkę. Dodatkowo ta kategoria jest dostępna graczom przez całą dobę.

Każdy z graczy natomiast może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 30 PLN”, która jest dostępna wszystkim użytkownikom wyłącznie w dniach od 18 maja od godziny 01:00 do 20 maja do godziny 23:59.

Jednak chcąc skorzystać z tej oferty należy mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Darmowe bonusy na sporty wirtualne:

Zadaniem graczy w ramach oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 30 PLN” jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO, na którym to muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Dodatkowo każdy kupon promocyjny musi spełniać następujące warunki:

  • kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.85
  • stawka wynosić musi minimum 30 PLN
Freebet na start od Superbet

W każdy dzień trwania promocji za zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma premię o wartości 10 PLN. I to nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone. Łącznie na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 30 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi na sam start specjalny bonusy, w których to można otrzymać na start nawet 1640 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby liczyć na premię za trzy pierwsze depozyty, odpowiednio do 300 PLN, 500 PLN i 700 PLN.

A to nie wszystko, ponieważ pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 100 PLN. Natomiast kupony z sportów wirtualnych i betgames również są objęte ubezpieczeniem, ale do 20 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button