Fortuna rozdaje bonusy za obstawienie meczu. Pula nagród 20 000 PLN

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher eFortuna online. Użytkownicy typujące mecze z piłki nożnej mogą liczyć na dodatkowe środki, a pula nagród wynosi 20 000 PLN.

Bonusy za aktywność od bukmachera Fortuna

Bonusy za aktywność od bukmachera Fortuna

Warto jest dodać, że przed nami ciekawy piłkarski weekend, w którym to na pewno emocji czysto sportowych nie powinno brakować, ponieważ dojdzie do takich starć, jak m.in. Valencia – Barcelona, Dortmund – M glabach, Lens, Lyon, Wolves – Leicester, czy też Espanyol – Sevilla.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Ekspert +” musi wiedzieć, zę jest ona aktywna wyłącznie u bukmachera www.eFortuna.pl i dostępna do 19 lutego do godziny 15:30.

20 000 PLN od Fortuny za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w promocji „Ekspert +” jest zawarcie kuponu AKO za co najmniej 5 PLN, na którym to muszą znajdować się następujące mecze:

  • Southampton – Everton
  • Wolves – Leicester
  • Lens – Lyon
  • St. Etienne – Strasbourg
  • Espanyol – Sevilla
  • Valencia – Barcelona
  • Wolfsburg – Hoffenheim
  • Dortmund – M gladbach
  • Fiorentina – Atalanta
  • Udinese – Lazio
Bonus do 500 PLN na start w Fuksiarz. Kod promocyjny –> BETONLINE

Na każde z powyższych spotkań typerzy muszą oddać typy w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które dodatkowo muszą być w z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali powyższe mecze to oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na darmowe środki. A dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje każdemu użytkownikowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na extra kasę.

Już za samo założenie konta typer otrzyma 20 PLN i to bez depozytu. Dodatkowo pierwszy zakłąd jest objęty ubezpieczeniem do 600 PLN. A warto wiedzieć, że to nie wszystko. Bowiem po dokonaniu drugiej wpłaty gracz otrzyma jej równowartość do 2100 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. I trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button