STS: Bonus na mecz Polska – Słowenia

We wtorek 19 listopada reprezentacja Polski rozegra ostatnie spotkanie eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2020. Podopieczni Brzęczka zmierzą się tym razem z Słowenia, z którą przegrali pierwszy pojedynek. Z okazji tego meczu legalny bukmacher STS przygotował promocję, w której zmniejsza ryzyko przegranej o 50%.

STS: Darmowe bonusy 2019

STS: Darmowe bonusy 2019

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa do rozpoczęcia pojedynku pomiędzy Słowenią z Polską, czyli do 19 listopada 2019 do godz. 20:45. Typer nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunek konieczny tej akcji jest to zagranie kuponu SOLO lub AKO, na których będzie znajdować się zdarzenie specjalne, tj. “Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto, a w meczu Polska strzeli minimum 3 bramki”. Gracz, który wybierze kupon wielozdarzeniowy musi mieć na uwadze to, że wszystkie typy muszą zostać rozliczone najpóźniej do godziny 23:59 dnia 20.11.2019.

Stawka kuponu promocyjnego musi wynieść dokładnie 28 PLN. Natomiast należy jednak pamiętać, że wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

nowy bonus legalnego bukmachera betclic
Kod promocyjny do bukmachera Betclic na zakład bez ryzyka

W przypadku kuponu SOLO, jeśli zagrany zakład okazał się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. Natomiast w razie przegranej bukmachera STS dokona zwrotu 50% stawki.

Gracz, który wygrał kupon AKO chcąc otrzymać całą wygraną lub freebet to wszystkie typy oprócz zdarzenia specjalnego muszą zostać rozliczone jako wygrane.

STS: Najnowszy kod promocyjny

Bukmacher STS oferuje swoim graczom najnowszy kod promocyjny „BETONLINE”. Użytkownik, który wpisze go podczas rejestracji konta może liczyć na darmowe promocje już na start:

  • freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie bez dokonania żadnej wpłaty
  • bonus równowartości pierwszego depozytu, gdzie to każdy gracz może otrzymać maksymalnie 1200 PLN
  • pierwszy kupon po dokonaniu wpłaty jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. W razie przegranej bukmacher STS dokona zwrotu całej stawki.

Należy jednak pamiętać, że kod promocyjny można jedynie wpisać podczas rejestracji konta. Później typer nie będzie posiadał już takiej możliwości.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button