Bukmacher Betclic rozdaje gotowkę. 60 PLN PLN za obstawienie meczy dla wszystkich graczy

Jedna z najnowszych promocji bukmachera Betclic Polska jest to „Misja sport”. Gracze w ramach tej oferty mogą obstawiać mecze i otrzymać bonus. Bowiem na konto każdego użytkownika może trafić extra 60 PLN.

Pewna gotówka dla typerów za obstawienie meczy

Pewna gotówka dla typerów za obstawienie meczy

W najbliższych dniach emocji w sporcie nie zabraknie. Przed nami konfrontacje chociażby w Premier League, Serie A, LaLidze, Bundeslidze oraz PKO Ekstraklasie. Poza tym zostaną rozegrane pojedynki w koszykówce oraz tenisie.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher Betclic Polska, który oferuje akcję specjalną „Misja Sport”, a trwa ona w dniach od 24 czerwca od godz. 08:00 do 28 czerwca do godz. 23:59. I polega na zagraniu minimum trzech kuponów, a w zamian można otrzymać darmowe środki.

Pamiętaj, że jeśli chcesz skorzystać z tej oferty koniecznie musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zrealizowanie dwóch czynności. Wejdź należy na stronę www.Betclic.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz’, który znajduje się w zakładce „Misja Sport”.

Pewna kasa dla typerów

Kupony SOLO, ale i AKO kwalifikują się w ramach promocji „Misja Sport”. Jednak trzeba mieć na uwadze, że minimalna stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Typer sam wybiera, jakie zakłady bukmacherskie znajdą się na zakładzie. Mogą pochodzić one w dodatku z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie, a poza tym mogą one być „przedmeczowe” oraz „na żywo”. Jednak istotny warunek jest taki, że kurs minimalny każdego typu wynosić musi minimum 1.50.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli udało Ci się trafić minimum trzy kupony, które spełniają powyższe warunki to wspaniale. Bowiem oprócz wygranej gotówki na konto gracza trafi dodatkowy bonus o wartości 60 PLN.

550 PLN na start u bukmachera Betclic Polska:

W ramach oferty promocyjnej powitalnej każdy gracz u bukmachera Betclic Polska może liczyć na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Cashback będzie aktywny graczom wyłącznie wtedy, gdy wpiszą oni specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu w rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli pierwszy zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza. Natomiast, jak faworyci zawiodą to użytkownik nie odczuje straty gotówki, bowiem otrzyma zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.

Nie można również zapominać, że innej aktualnej akcji bukmachera Betclic, czyli „Multi+”. W ramach tej oferty gracze oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na większe wygrane nawet o 50%.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button