Bonus dla każdego gracza bez depozytu od Betclic.

Bardzo ciekawą ofertę promocję wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher Betclic Polska, ponieważ wystarczy zalogować się na swoje konto, aby otrzymać darmowe środki i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej

Darmowy bonus bez wpłaty własnej

Można powiedzieć,że obstawienie meczy z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularniejsze, Wynika to z tego, że przede wszystkim rozgrywki piłkarskiej wracają do rozgrywania meczy o stawkę.

Natomiast na przeciw wszystkim swoim graczom wychodzi legalny bukmacher Betclic Polska, który oferuję specjalną ofertę promocyjną „Bonusy bez depozytu dla każdego. Nawet 5 000 PLN”.

Swojego udziału w tej ofercie gracz nie musi nigdzie zgłaszać, ani tym bardziej się zapisywać. Bowiem z tej akcji promocyjnej może skorzystać każdy użytkownik który będzie posiadał konto na stronie www.Betclic.pl do 26 maja do godz 23:59.

Pewna gotówka bez depozytu

Na samym początku trzeba podkreślić, że chcąc otrzymać te środki gracz nie musi dokonać żadnej wpłaty własnej. Wystarczy, że spełni dwa proste warunki tej oferty:

  • zaloguje się na swoje konto www.Betclic.pl w dniach od 28 maja od 18:00 do 4 czerwca do godziny 23:59
  • po zalogowaniu musi kliknąć w specjalny komunikat „CONFIRM BONUS” – potwierdzić chęć odebrania bonusu.
Darmowy bonus bez wpłaty od STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Wówczas na konto gracza trafi darmowy bonus i to bez żadnej wpłaty własnej. Wówczas gracz będzie mógł liczyć na bonus od 5 PLN do 5 000 PLN:

Liczba graczyBonus
1 Gracz5 000 PLN
2 000 Graczy100 PLN – 1000 PLN
Pozostali Gracze5 PLN- 100 PLN

Otrzymane środki pojawią się na koncie gracza automatycznie i będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jaki jest kod bonusowy w Betclic Polska?

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi już na sam początek pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Cashback będzie aktywny graczom jedynie w momencie, gdy wpiszą oni specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyna opcja, aby to zrobić.

To sprawi, że jak pierwszy zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto konto gracza. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.

Poza tym każdy użytkownik, który posiada konto u wspomnianego operatora może liczyć chociażby a akcję „Multi+”, w której bukmacher Betclic zwiększa wygrane bez żądnego limitu. Maksymalna premia, jaka może zostać przyznana graczowi to nawet 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button