Obstawienie meczy bez podatku u legalnego bukmachera Fortuna

Bukmacher eFortuna online z okazji siatkarskiego Mundialu zwiększa wygrane wszystkim swoim graczom, gdzie wystarczy zagrać kupon AKO, aby móc liczyć na większe wygrane o 14%.

o 14% większe wygrane za obstawienie Mistrzostw Świata 2022

o 14% większe wygrane za obstawienie Mistrzostwa Świata 2022

Warto jest dodać, że podczas najblizśzych dni czekają nas dosyć ciekawe konfrontacje, jak chociażby Polska – Tajlandia, Włochy – Belgia, Chiny – Kolumbia, Dominikana – Chorwacja.

Dodatkowo każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „MŚ w siatkówce bez podatku” u bukmachera www.eFortuna.pl. Wspomniana akcja jest dostępna w dniach od 23 do 30 września wyłącznie w godzinach 08:00 – 12:00.

Obstawienie meczy bez podatku u legalnego bukmachera Fortuna:

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej eFortuna online są bardzo proste. Bowiem bukmacher eFortuna kwalifikuje wyłącznie kupony AKO zagrane za co najmniej 2 PLN, na którym to będą znajdować się same mecze z siatkówki.

Dodać jest warto, że na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia o kursie nie mniejszym niż 1.30. Jednak każde z nich może pochodzić z oferty przedmeczowej lub „na żywo”.

Kod promocyjny w Superbet 2022

W przypadku, gdy zakład spełnia powyższe warunki promocji bukmacher eFortuna zwiększa wygrane graczom o 14% i to bez limitu co do zagranych kuponów.

Aktualny kod promocyjny w Fortunie:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online każdemu nowemu graczowi na start oferuje graczom limitowany pakiet powitalny, w którym to można otrzymać:

  • 20 PLN za założenia konta bez rejestracji konta
  • Cashback za pierwszy bezpieczny kupon do 600 PLN
  • premię równowartości drugiego depozytu do 2100 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem promocyjny —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Proces założenia konta zajmie zaledwie kilka chwil i nie sprawi nikomu żadnego problemu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button