Masters w Paryżu: bonus 40 PLN od BetClic

W związku z odbywającym się turniejem tenisowym – Masters w Paryżu bukmacher BetClic przygotował promocję dla typerów, w której to oferuje extra bonus w wysokości 40 PLN za trafione trzy kupony.

Betclic bonus na tenis – 40 PLN dla graczy!

Betclic bonus na tenis – 40 PLN dla graczy!

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 28 października do 3 listopada. Typer, który chce skorzystać z akcji „Misja tenis” musi się do niej zapisać. Dokonać tego można jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na których muszą znajdować się minimum dwa zdarzenia. Kurs łączny musi wynieść co najmniej 1.70.

Na kuponie mogą być WYŁĄCZNIE zdarzenia z tenisa, które mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

bonus bez wpłaty od STS

Łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.70.

Minimalna stawka kuponu promocyjnego to 20 PLN, ale z tej akcji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher BetClic przyzna extra bonus graczom, których minimum trzy kupony zostały rozliczone jako wygrane i spełniają powyższe warunki promocji.

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN

Legalny bukmacher BetClic oferuje nowym swoim graczom na start Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej oferty wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji zakładu bez ryzyka.

Pierwszy kupon jeśli okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na Twoim koncie. W razie przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button