Bonus za obstawienie meczy z E-sportu od bukmachera BetClic. 40 PLN dla każdego.

Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi przygotował bukmacher BetClic Polska, w której to typerzy, którzy obstawiają E-Sport oprócz wygranej mogą liczyć na darmowy bonus o wartości 40 PLN.

Bonusy bukmacherskie na E-sport

Bonusy bukmacherskie na E-sport

Trzeba przyznać, że obecnie E-sport zyskuje nowych typerów. Mało tego, można śmiało powiedzieć, że ta dyscyplina przeżywa swój „boom”. Wynika to z prostej przyczyny. Zdecydowana większość dyscyplina jest zawieszona i tym samym mecze nie są rozgrywane.

Emocji w najbliższych dniach w E-sporcie nie zabraknie, ponieważ dojdzie do zmagań w takich grach, jak chociażby Counter – Strike, DOTA 2, League of Legends, OVERWATCH.

W związku z tym bukmacher BetClic Polska wychodzi na przeciw swoim graczom i oferuje specjalną ofertę promocyjną „Misja E-sport”, która trwa w dniach od 1 kwietnia od godz. 12:00 do 5 kwietnia do godz. 23:59.

Bonus na E-sport za darmo:

Typer, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można w następujący sposób:

  • zalogowanie się an swoje konto na www.BetClic.pl
  • kliknąć w opcję „Dołącz”, która znajduje się w zakładce „Misja E-sport”

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji może już obstawiać swoje mecze. W ramach tej akcji, kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, tzw. wielokrotne, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 3.00, zaś stawka minimalna każdego zakłądu to 20 PLN.

Bonus bez depozytu od STS

Gracz sam wybiera sobie, jakie zdarzenia znajdą się na kuponie, ale koniecznie muszą one pochodzić z E-sportu. Dostępne są typy z oferty przedmeczowej, ale i LIVE. W najbliższych dniach zawodnicy będą rywalizować chociażby, w takich grach, jak Counter – Strike, DOTA 2, League of Legends oraz OVERWATCH.

Użytkownik, którego minimum dwa zakłady okażą się wygrane to super. Cała kwota znajdzie się na na koncie graczy, a poza tym bukmacher BetClic dokona extra bonus o wartości 40 PLN.

Bukmacher BetClic Polska:

W skład pakietu powitalnego u bukmachera BetClic Polska wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka do 550 PLN. Chcąc skorzystać z tej formy promocyjnej gracz musi obowiązkowo wpisać hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że wówczas pierwszy zakład, jak okaże się wygrany to super. Całą kwota znajdzie się na koncie typera, zaś w przypadku przegranej typer otrzyma zwrot 100% stawki za przegrany zakład.

Pamiętać trzeba, że w dalszym ciągu gracze mecze mogą obstawiać wyłącznie online przez internet. Nie można zapominać, że w dalszym ciągu mecze można obstawiać wyłącznie online.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button