Betfan kontra STS – starcie bukmacherskich tytanów 

Pracujesz na etacie? Po skończeniu swoich obowiązków lubisz przynajmniej od czasu do czasu obstawiać (w lokalach stacjonarnych) rozmaite wydarzenia sportowe? Kolega namawia Cię na założenie konta internetowego? Co jest oferowane w bukmacherach zawartych w tytule dzisiejszego poradnika? Dlaczego to właśnie te dwie firmy są obecnie uważane (m.in. przez wielu fachowców) za najlepsze?

Na jaki bonus powitalny można liczyć?

Na pierwszy „ogień” idzie młodsza firma bukmacherska. Warto zaznaczyć, że STS działa na rynku z sukcesami od 1997 roku. Z kolei drugi podmiot jest zdecydowanie mniej doświadczony. Warto jednak wyraźnie podkreślić, że ta firma bukmacherska świetnie odnajduje się w tej dziedzinie i ma coraz więcej zadowolonych Klientów. Należy zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy oferuje na start m.in. rewelacyjny cashback. Jak go zaś zdobyć? Musisz na pewno zarejestrować się na stronie Betfan. Wejdź zatem na stronę tego bukmachera. Po prawej stronie (w górnym rogu) możesz uruchomić rejestrację. Co dzieje się dalej? W czasie zakładania konta należy podać nie tylko kilka ważnych danych na swój temat. Dobrze byłoby pamiętać o wpisaniu właściwego kodu promocyjnego o treści „SPORTBETFAN”. Następnie należy wpłacić pieniądze. Maksymalnie możesz otrzymać cashback do 600 PLN. Stanie się tak, jeśli zagrasz pierwszy kupon i przegrasz. Dodatkowo ta firma bukmacherska oferuje też zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Nowy Klient tego podmiotu hazardowego nie znajdzie zatem powodów do narzekania.

Co jeszcze oferuje ta firma bukmacherska?

Możesz liczyć także na kilka innych bonusów w tej firmie bukmacherskiej. Jeśli zaś chodzi o nowych Klientów (bo promocji nie brakuje także dla stałych, lojalnych użytkowników), to szczególnie rekomendowane jest dokonanie drugiego depozytu. Gdy zdecydujesz się na wykonanie tego kroku, to będziesz bardzo usatysfakcjonowany. Wszak Twoja wpłata zostanie podwojona. Minimalnie należy wpłacić (by skorzystać z tej promocji) tylko 100 PLN. Z kolei maksymalna suma honorowana przez tego bukmachera internetowego to 1000 PLN. Potem czeka Cię obrót. W przypadku cashbacku do 600 PLN jest on jednokrotny. Jak zaś wygląda sytuacja na tym polu? Należy zagrać za trzykrotność otrzymanej sumy. Do obrotu są zaliczane wyłącznie kupony ako składające się co najmniej z trzech wydarzeń. Na każdym z nich musi być odpowiedni kurs. Wynoszący minimum 2,50. Warto dodać, że na wykonanie obrotu masz dokładnie dwa tygodnie.

Na co można liczyć w STS?

Zamierzasz zarejestrować się w STS? Jeśli to zrobisz, to zainkasujesz świetny bonus powitalny. Warto zaznaczyć, że w ciągu 30 dni należy dokonać trzech wpłat. Przy pierwszym depozycie możesz uzyskać 100% do 300 PLN. To jednak nie koniec. Przy drugiej wpłacie możesz zainkasować 50% do 500 PLN. Z kolei trzeci depozyt to szansa na zainkasowanie bonusu 50% aż do 700 PLN. Cały czas jest Ci mało? Warto dodać, że ta firma bukmacherska oferuje również po 20 PLN. Zarówno na gry karciane, jak i na sporty wirtualne.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button