Pewne 100 PLN na Ligę Narodów w STS. Bonus do 100 PLN dla graczy

Czas na spotkania w ramach drugiej kolejki piłkarskiej Ligi Narodów. Jedno z środowych pojedynków będzie to mecz pomiędzy Belgią, a Polską. Typując te spotkanie każdy z graczy może liczyć na gwarantowane 100 PLN od bukmachera STS.

Bezpieczne 100 PLN w STS na mecz Belgia – Polska

Bezpieczne 100 PLN w STS na mecz Belgia – Polska

Warto jest powiedzieć, że po pierwszej serii spotkań w obu tych reprezentacjach są odmienne nastroje. Gospodarze przegrali bardzo wysoko, bo 4-1 z Holandią, gdzie to byli tłem dla przeciwników. Polacy zaś w całkiem poprawny stylu okazali się lepsi od Walijczyków.

Natomiast każdy z graczy może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej bukmachera www.STS.pl i liczyć na pewną kasę w promocji „Bezpieczne 100 PLN. Wytypuj mecz Belgia – Polska”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 6 do 8 czerwca do godziny 23:59.

100 PLN na mecz Belgia – Polska

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste. A mianowicie bukmacher STS wymaga od swoich graczy, aby zagrali kupon SOLO lub AKO, na którym to obowiązków musi znajdować się co najmniej jedne typ pochodzący na mecz Belgia – Polska.

Oddane zdarzenie może pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Kod promocyjny w Superbet 2022

Zakład okazał się wygrany? Super! Cała kasa znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej każdy użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot 50% stawki do 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny na sam start, w którym to można liczyć na bonusy za każdy z pierwszych trzech depozytów.

Dodatkowo pierwsze kupony z zakładów bukmacherskie, sportów wirtualnych oraz Betgames są objęte Cashbackiem, czyli w przypadku przegranej każdy z graczy może liczyć an zwrot stawki. Rejestracja w STS jest niezwykle łatwa, każdy sobie poradzi.

Lecz należy mieć na uwadze, że powyższe bonusy trzeba koniecznie aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać koniecznie trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button