Misja Kupon: 40 PLN ekstra od Betclic!

Bukmacher Betclic online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną wszystkim swoim typerom za obstawienie meczy z piłki nożnej. Wystarczy zawrzeć kupon AKO, aby liczyć na dodatkową premię.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy od Betclic

Darmowe bonusy za obstawienie meczy od Betclic

Nie da się ukryć, że przed nami bardzo ciekawe pojedynki piłkarski w najbliższy weekend. Dojdzie przecież do takich starć, jak m.in. Lech Poznań vs Wisła Kraków, Tottenham vs Chelsea, PSG vs Lyon, czy też Valencia vs Real Madryt.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Misja Kupon” musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. A wspomniana akcja jest aktywna do 19 września do godziny 23:59.

40 PLN dla graczy za obstawienie meczy

Warunki promocji „Misja Kupon” są bardzo proste. Wystarczy zawrzeć kupon wielozdarzeniowy za co najmniej 20 PLN. A na nim muszą znajdować się same mecze z piłki nożnej.

Dodać trzeba również fakt, że na kuponie promocyjnym muszą być minimum trzy mecze, a kurs całkowity nie może być mniejszy niż 3.00.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, którego kupon okaże się wygrany to super. Bowiem oprócz wygranej gotówki na konto gracza wpadnie premia w wysokości 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic Polska:

Bukmacher Betclic online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na Cashbacka. Bezpieczny kupon będzie aktywny pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button