Gwarantowane 500 PLN za typowanie sportów wirtualnych w Fuksiarz

Najnowsza promocja legalnego bukmachera Fuksiarz to „Wirtualny Ranking Fuksiarz. 500 zł do zdobycia!”. W ramach tej oferty operator nagradza graczy, których uzbierają najwięcej punktów typując sporty wirtualne.

500 PLN za obstawienie sportów wirtualnych

500 PLN za obstawienie sportów wirtualnych

A trzeba zaznaczyć, że sporty wirtualne niewątpliwie mają kilka plusów. A mianowicie zdarzenia odbywają się tam z sporą regularnością. Do tego dostępna ta kategoria jest przez całą dobę. To sprawia, że w dosyć szybkim czasie można wygrać extra gotówkę.

Natomiast bukmacher www.Fuksiarz.pl wychodzi dla aktywnych swoich graczy na przeciw i oferuje konkurs „Wirtualny Ranking Fuksiarz. 500 zł do zdobycia!”, w którym to gracze mogą liczyć na gwarantowane freebety.

Freebety za obstawienie sportów wirtualnych

Warunki promocji „Wirtualny Ranking Fuksiarz. 500 zł do zdobycia!” są niezwykle proste. A mianowicie w dnach od 21 do 23 marca trzeba zbierać punkty do rankingu.

Przyznane są one prosty sposób, a mianowicie według następującego przelicznika 1 zł postawiony = 1 pkt. Dodatkowo wspomniany operator dopuszcza zarówno kupony wielozdarzeniowe, ale i pojedyncze.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Na koniec promocji nagrody trafią do pięciu typerów, którzy uzbierali najwięcej punktów:

  1. miejsce – freebet 200 zł
  2. miejsce – freebet 150 zł
  3. miejsce – freebet 75 zł
  4. miejsce – freebet 50 zł
  5. miejsce – freebet 25 zł

Nagrody, które trafią do graczy w postaci freebetów będzie można bez żadnych problemów obstawiać mecze.

Kod promocyjny w Fuksiarz 2022:

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz PL online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną „Cashback bez limitu”, w której to za wszystkie przegrany kupony użytkownicy mogą liczyć na zwrot stawki do 500 PLN.

Należy jednak mieć na uwadze, że powyższy bonus będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button