Bonus do 50% na zakład bukmacherskie u bukmachera Fortuna.

Jedna z aktywnych promocji dla graczy bukmachera Fortuna jest to „Bonus AKO”. Wystarczy zagrać dowolny kupon wielozdarzeniowy, aby liczyć na większą wygraną. Może ona wynieść nawet 50%!!

Bonusy bukmacherskie 2020

Bonusy bukmacherskie 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Istotne w tym wszystkim jest to, w gracz nigdzie nie musi zgłaszać swojego udziału. Wystarczy, że do dnia 31 grudnia do godz. 23:59 typer zagra kupon i doda bonus kursowy do swojego zakładu.

Bukmacher Fortuna dopuszcza w ramach tej promocji wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, na których musi być minimum pięć zdarzeń.

Dopuszczalne są typy jedynie z oferty przedmeczowej, a kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.15.

nowy bonus legalnego bukmachera betclic
Kod promocyjny do bukmachera Betclic na zakład bez ryzyka

Warto jest mieć na uwadze fakt, że gracz są wybiera jakie zdarzenia będą na zakładzie, ponieważ bukmacher Fortuna dopuszcza typy z każdej dyscypliny.

W ramach tej promocji gracz nie określa minimalnej jak i maksymalnej stawki. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że kupony zawarte za środki bonusowe automatycznie nie biorą udziału w tej akcji.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość zakładów.

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji może liczyć na większe wygrane. Wysokość bonusu uzależniona jest od ilości typów na zakładzie:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera Fortuna?

Bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom promocję powitalną, gdzie to na start można otrzymać chociażby freebet bez depozytu o wartości 20 PLN.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłąty typerzy mogą liczyć na bonus równowartości depozytu oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.

Chcąc liczyć na te bonusy gracz musi koniecznie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Istotne w tym wszystkim jest to, że jest to jedyny moment, aby go wpisać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button