Betclic zmniejsza przegrane wszystkim graczom. Pewne 40 PLN

Specjalną ofertą promocyjną wszystkim graczom oferuje limitowaną ofertę promocyjną wszystkim typerom za obstawienie meczy. Każdy gracz w przypadku przegranej można liczyć na zwrot stawki.

40 PLN dla graczy za obstawienie meczy od Betclic Polska

40 PLN dla graczy za obstawienie meczy od Betclic Polska

Śmiało można powiedzieć, że przed nami ciekawy piłkarski weekend, gdzie do dojdzie do kilku emocjonujących starć, jak m.in. Górnik Zabrze vs Legia Warszawa, Chelsea vs Manchester United, AS Roma vs Milan.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Pewne 40 PLN” trwa do 28 lutego do godziny 23:59. Jednak chcąc z niej skorzystać obowiązkowo trzeba się zarejestrować na stronie www.Betclic.pl.

Do 40 PLN za obstawienie meczy:

W ramach promocji „Pewne 40 PLN” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum 5 zdarzeń, ale wszystkie muszą być z piłki nożnej
  • kurs całkowity nie mniejszy niż 4.00
Darmowy bonus bez wpłaty od STS – Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku jednego błędu na kuponie każdy gracz może liczyć na zwrot całej stawki, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic Polska 2021:

Bukmacher Betclic Polska oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny każdemu graczowi. Typerzy już na sam start mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny wyłącznie w momencie, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to super będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki za jaką został zawarty kupon. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera to nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button