Darmowy bonus dla graczy. Większe wygrane w Betclic

Ciekawą ofertę promocyjną graczom oferuje bukmacher BetClic Polska. Typerzy w ramach akcji „Multi +” mogą liczyć na większa wygraną. Najwyższy bonus jaki może trafić na konto graczy to, aż 50%.

„Multi+” w Betclic

„Multi+” w Betclic

Pomimo, że oferty bukmacherów trzeba przyznać nie są zbyt bogate. To jednak typerzy regularnie obstawiają mecze. Przede wszystkim bardzo popularne w ostatnich czasie stały się zakłady z Esportu. Bowiem mecze są rozgrywana bez żadnych limitów i ograniczeń.

Natomiast bukmacher Betclic w swojej ofercie do odwołania posiada akcje „Multi+”. Polega ona na zagraniu dowolnego zakłady AKO, aby w przypadku wygranej liczyć na dodatkową gotówkę.

Większe wygrane nawet o 50%

Warunki oferty są bardzo proste i przejrzyste dla każdego gracza. Bowiem w ramach akcji „Multi+” dostępne są kupony wyłącznie wielokrotne, tzw AKO, na których to mus znajdować się minimum pięć zdarzeń, a kurs każdego z nich musi wynosić minimum 1.20.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz sam wybiera jakie typy znajdą się na zakładzie. Mogą one pochodzić z dowolnej dyscypliny, jakie bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie. Warto jest mieć na uwadze, że typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Wysokość bonusu wynika wyłącznie od ilości zdarzeń na typów na kuponie. Im więcej, tym automatycznie większa będzie premia. Tabela z wysokością bonusu przedstawia się następująco”

Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz może zagrać dowolna ilość kuponów.

Betclic kod bonusowy na start.

W składzie pakietu powitalnego u bukmachera BetClic wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka. W przypadku przegranej wspomniany operator dokona zwrotu całej stawki, aż do 550 PLN.

Z Cashbacka gracze będą mogli skorzystać wyłącznie w momencie, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> KOD550.

Pamiętać również jest warto, że bukmacher BetClic Polska posiada chociażby TV BetClic. Użytkownicy mogą tam legalnie oglądać wydarzenia sportowe i to bez żadnych opłat.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button