Promocja Ekspert + na KSW 73 w Fortunie

Już w najbliższą sobotę, tj. 19 sierpnia w Warszawie odbędzie się gala KSW 73. Typerzy tej imprezy mogą liczyć na extra kasę od bukmachera eFortuna, ponieważ pula nagród wynosi 20 000 PLN.

20 000 PLN za obstawienie walk KSW 73 w Fortunie

20 000 PLN za obstawienie walk KSW 73 w Fortunie

Śmiało można powiedzieć, że ciekawych rywalizacji podczas KSW 73 nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku ciekawych starć, jak Wrzosek vs Sarara, Rutkowski vs Vieira, Paczuski vs Radcliffe, Piwowarczyk vs Gnidko.

Typerzy w tej imprezy mogą skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej bukmachera www.eFortuna.pl, czyli „Ekspert +”, która jest dostępna do 20 sierpnia do godziny 19:00.

KSW 73: Bonusy bukmacherskie

Warunki promocji „Ekspert +” są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO za minimum 5 PLN, na którym to obowiązkowo muszą znajdować się wyłącznie następujące walki:

  • Melchert – McNally
  • Likus – Hintzen
  • Borkowski – Humburger
  • Owczarz – Baczyńska
  • Surdu – Bielski
  • Piwowarczyk – Gnidko
  • Paczuski – Radcliffe
  • Rutkowski – Vieira
  • Wrzosek – Sarara
Nowy kod promocyjny w STS

Wymagane od bukmachera eFortuna online jest to, że na każde z tych spotkań można oddać typy jedynie w formacie KO/TKO/DSQ lub Na Punkty lub Poddanie, które będą z oferty przedmeczowej.

Gracze, którzy poprawnie wytypują powyższe starcia to oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na darmowe środki. A dokładnie mówiąc bukmacher eFortuna podzieli pomiędzy nimi pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Fortunie:

Legalny bukmacher eFortuna online PL na sam start oferuje graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to każdy z użytkowników może liczyć na darmowe środki o łącznej wartości nawet 2720 PLN!

Już za samo założenie konta gracz otrzyma darmowe 20 PLN i to bez żadnego depozytu. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem. To sprawia, że w momencie przegranej gracz otrzyma zwrot stawki nawet do 600 PLN.

Lecz to nie wszystko, ponieważ po dokonaniu drugiego depozytu na konto gracza trafii premia 100% jej wartości, aż do 2100 PLN.

Jednak na uwadze trzeba mieć to, że powyższe bonusy należy aktywować. Dokonać tego można jedynie poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces założenia konta zajmie dosłownie kilka chwil.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button