Bonus za obstawienie meczy od Fortuny. Gotówka na E-sport

Limitowaną ofertę promocyjną przygotował bukmacher eFortuna na e-sport. Wystarczy zagrać minimum trzy kupony z tej dyscypliny, aby otrzymać darmowy bonus nawet o wartości 25 złotych i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowy bonus na E-sport

Darmowy bonus na E-sport

Udział w promocji „E-sportowy pewniak” może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera eFortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału do tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, an tez się zapisać. Warto jednak mieć na uwadze, że ta oferta trwa w dniach od 23 do 27 marca do godz. 23:59.

Bukmacher eFortuna kwalifikuje kupony SOLO, AKO, a także MAXIKOMBI, na których znajdują się zdarzenia z oferty przedmeczowej na esport.

W najbliższych dniach typerzy na pewno będą mieli co obstawiać, ponieważ rozgrywane będą mecze, w takich grach jak: Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Dota2, Starcraft czy Pro Evolution Soccer.

Kod promocyjny w STS

Darmowy bonus na e-sport dla każdego.

Wystarczy, że gracz w czasie trwania promocji „E-sportowy pewniak” zagra minimum trzy kupony innego dnia, a otrzyma darmowy bonus i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone:

  • za postawiony 3 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 3 różne dni trwania promocji = bonus 15 zł
  • za postawiony 4 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 4 różne dni trwania promocji = bonus 20 zł
  • za postawiony 5 kuponów za min. 10 zł każdy postawione w 5 różnych dni trwania promocji = bonus 25 zł

Warto jest podkreślić, że obecnie gracze mogą obstawiać mecze wyłącznie przez internet, ponieważ w dalszym ciągu punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.

Kod promocyjny u bukmachera eFortuna online:

Każdy nowy użytkownik bukmachera eFortuna, który w formularzu rejestracyjnym wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą:

  • 20 złotych bez wpłaty wpłaty do wykorzystania na zakłady bukmacherskie
  • bonus za depozyt do 1000 złotych
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych

Należy jednak mieć na uwadze, że jedyna możliwość wpisania hasła promocyjnego jest w czasie zakładania konta. Później już gracz takie opcji nie będzie posiadał.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button