Bukmacher eWinner rozdaje bonusy graczom za obstawienie meczy

Bukmacher eWinner online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z piłki nożnej i to co weekend. Każdy typer może liczyć na darmową gotówkę za typowanie spotkań.

Futbol totalny. Freebety na graczy w eWinner

Futbol totalny. Freebety na graczy w eWinner

Niewątpliwie oferta podczas najbliższego weekendu będzie dosyć bogata, ponieważ po przerwie wracają czołowe ligi, jak m.in. Premier League, Bundesliga, Seria A, czy też nasza PKO Ekstraklasa.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z ekstra promocji „Futbol totalny. Freebety na graczy”, która jest aktywna wyłącznie w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę do odwołania u bukmachera www.eWinner.pl.

Gwarantowane bonusy dla graczy od eWinner:

Zadaniem graczy w promocji „Futbol totalny. Freebety na graczy” jest zawarcie kuponu AKO za dokładna kwotę 49 PLN. Na zakładzie promocyjnym muszą znajdować się same mecze z piłki nożnej! Jednak trzeba mieć na uwadze, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma freebet o wartości 25 PLN. Łącznie co weekend na konto każdego z typerów może trafić 75 PLN. I to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • bezpieczny zakład o wartości 110 PLN
  • bonus równowartości drugiej wpłaty do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button