„Piłkarski Jackpot” w Betclic Polska z pulą nagród 15 000 PLN

W związku z trzydziestą piątą kolejką PKO Ekstraklasy bukmacher Betclic w swojej ofercie posiada akcję „Piłkarski Jackpot”. Wystarczy jedynie poprawnie wytypować zmagania z trzydziestej piątej kolejki najwyższej fazy rozgrywkowej w piłce nożnej, aby poza wygraną gotówką otrzymać dodatkowe środki. A warto jest mieć na uwadze, że pula nagród wynosi 15 000 PLN.

Bonusy dla graczy za obstawienie meczy

Bonusy dla graczy za obstawienie meczy

Śmiało można powiedzieć, że walka o czołowe pozycje na koniec sezonu w PKO Ekstraklasie wygląda niezwykle ciekawie. Bowiem cały czas nie są nierozstrzygnięte losy miejsc dających grę w europejskich pucharach. Jedno z ciekawych pojedynków w najbliższej serii meczy będzie to rywalizacja pomiędzy Legią z Cracovią.

Bukmacher Betclic Polska w swoje ofercie posiada akcję „Piłkarski Jackpot”, która to aktywna jest do 10 lipca do godziny 18:00. Nie da się ukryć, że pula nagród jest okazała, bowiem każdy gracz może otrzymać nawet bonus o łącznej wartości 15 000 PLN.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Jeśli tak, to pamiętaj, że obowiązkowo trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zrealizowanie dwóch czynności. Pierwsza z nich jest to wejscie na stronę www.Betclic.pl. Po czym typer musi kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Piłkarski Jackpot”.

Expert PKO Ekstraklasy. Bonusy dla najlepszych typerów.

Zakłady bukmacherskie Betclic kwalifikuje wyłącznie zakłady AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe, na których musi znajdować się dokładna ilość ośmiu meczy. Wszystkie muszą pochodzić z trzydziestej piątej kolejki PKO Ekstraklasy:

  • Zagłębie vs Wisła Płock
  • Górnik vs Raków
  • Arka vs ŁKS
  • Legia vs Cracovia
  • Wisła Kraków vs Korona
  • Śląsk vs Pogoń
  • Piast vs Jagiellonia
  • Lech vs Lechia
Darmowy bonus bez wpłaty od STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Nie można zapominać, że na każde z wyżej wspominanych spotkań gracze muszą oddać wyłącznie typy z formatu 1 lub x lub 2 [wygrana gospodarzy/gości lub remis]. Istotny czynnik tego jest jeszcze następujący. Obowiązkowo muszą one być z oferty przedmeczowej.

Dodać jest warto, że na wszyscy użytkownicy mają prawo zagrać nawet pięć kuponów promocyjnych. Chociaż stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Gracze, którzy poprawnie wytypują wspomniane mecze to poza wygraną gotówką otrzymają dodatkowe środki. Podzielą się pulą nagród, która wynosi równą kwotę 15 000 PLN.

550 PLN na start w Betclic z specjalnym kodem promocyjnym:

Wszyscy użytkownicy już na sam początek mogą rozpocząć obstawienie meczy u bukmachera Betclic bez żadnego ryzyka. Typerzy, którzy chcą skorzystać z Cashbacka obowiązkowo muszą wpisać specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

To sprawi, że jak zakład okaże się przegrany to gracz nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, za jaką został zawarty zakład. Maksymalna kwota, jaka może wrócić na konto użytkownika to, aż 550 PLN.

Gracze, którzy już posiadają konto u bukmachera Betclic to mogą skorzystać z ciekawej oferty wspomnianego operatora. A mianowicie akcji „Betclic liga”. W tej ofercie gracze mogą liczyć na darmowe środki za obstawienie zakładów i to bez żadnego znaczenia, jak zostały one rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button