Najnowszy pakiet powitalny u legalnego bukmachera TOTALBet

Bukmacher Totalbet oferuje nowym graczom najnowszy bonus powitalny, gdzie to można otrzymać nawet premię o wartości 5000 PLN. Wystarczy dokonać minimalnej wpłaty o wartości 10 PLN, aby otrzymać darmowe środki.

Bonus do 5000 PLN na start dla nowych graczy TOTALBet

Bonus do 5000 PLN na start dla nowych graczy TOTALBet

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy wcześniej nie posiadali konta u legalnego bukmachera TOTALBet.

Pierwsza czynność jaką musi dokonać gracz to dokonanie rejestracji konta. Można to wykonać jedynie na stronie bukmachera www.totalbet.pl. Proces rejestracyjny nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Darmowy kod promocyjny TOTALBet

Istotnym w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że wspomniany bukmacher dokona odblokowania bonusu do 5000 PLN.

nowy bonus legalnego bukmachera betclic
Kod promocyjny do bukmachera Betclic na zakład bez ryzyka

Po spełnieniu tych warunków użytkownik musi dokonać już jedynie pierwszej wpłaty. Minimalna kwota to 10 PLN. Maksymalnie natomiast można otrzymać nawet 5000 PLN.

Wysokość bonusu jest uzależniona od wysokości wpłaty, ponieważ bukmacher TOTALBet przyznaje bonus równowartości pierwszego depozytu. Gracz wpłacił 600 PLN taką samą tylko, że w formie środków bonusowych trafi na konto gracza.

Następnie gracz może już zagrać kupon. Sam wybiera jakie zdarzenia będą się na nim znajdować. Typer musi postawić kupon z trzema, czterema lub więcej zdarzeniami. To sprawi, że zostanie aktywowany bonus w wariancie 5×3 lub 4×4.

Freebet bez depozytu od bukmachera TOTALBet

Nowi gracze, którzy dokonają rejestracji konta i wpiszą kod promocyjny BETONLINE w zamian otrzymają darmowego freebeta o wartości 10 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest wiedzieć, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z tych środków.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button