Promocja na Ligę Mistrzów u bukmachera STS. Pula nagród 10 000 złotych.

Na najbliższy wtorek i środę, tj. 25 i 26 lutego bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to typerzy oprócz wygranej mogą liczyć na extra premię. Bowiem pula nagród wynosi, aż 10 000 złotych.

Bonus na Ligę Mistrzów

Bonus na Ligę Mistrzów

Z tej akcji może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Gracze chcąc włączyć się w walkę o bonus nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Należy jednak mieć na uwadze, że promocja dostępna jest graczom w dniach od 24 lutego do 26 lutego do godz. 21:00.

W ramach tej akcji kwalifikuje się wyłącznie kupon wielozdarzeniowy, tzw. AKO, na którym to mogą znajdować się wyłącznie dwa typy z najbliższych spotkań Ligi Mistrzów, czyli konfrontacji:

  • Chelsea vs Bayern
  • Napoli vs Barcelona
  • Lyon vs Juventus
  • Real Madryt vs Manchester City

Należy jednak mieć na uwadze, że gracz może oddać wyłącznie typ podstawowy, tj. „1 x 2, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis”, który to w dodatku musi pochodzić z oferty przedmeczowej.

Darmowy bonus bez ryzyka w Betfan – Kod promocyjny: BETFAN

Stawka zakładu musi wynosić równo 21 złotych, zaś z akcji wykluczone są wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Promocją objęty jest pierwszy kupon, który spełnia powyższe warunki promocji.

Typerzy, którzy zawarli kupon spełniający powyzsze warunki, a do tego zakład okazał się wygrany to podzielą między sobą pulę nagród, która wynosi 10 000 złotych.

Kod promocyjny u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje na start graczom pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać na start chociażby: freebet o wartości 29 PLN bez dokonywania żadnej wpłaty.

Typer, który natomiast dokonał pierwszego depozytu może liczyć na kolejne darmowe środki. Tym razem równowartości pierwszej wpłaty. Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Chcąc aktywować bonus wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest wiedzieć, że jest to jedyna możliwość, aby go wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button