Pewny Zakład do 100 PLN w Betclic

Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje bukmacher Betclic za obstawienie meczów z piłki nożnej. Wystarczy zawrzeć kupon AKO, aby liczyć nawet na 100 PLN.

Gwarantowane 100 PLN za obstawienie mecz od Betclic

Gwarantowane 100 PLN za obstawienie mecz od Betclic

A śmiało można powiedzieć, że przed nami niezwykle ciekawe mecze. Bowiem dojdzie do kilku ciekawych starć, jak m.in. Czechy vs Walia, Rosja vs Słowacja, Polska vs San Marino, czy też finał Ligi Narodów pomiędzy Hiszpanią z Francją.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher Betclic, który oferuje promocję „Pewny zakład”, która jest dostępna użytkownikom wyłącznie do 10 października do godziny 23:59. Użytkownik, który chce z niej skorzystać musi obowiązkowo do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w promocji „Pewny zakład” jest zawarcie kuponu AKO, na którym to koniecznie muszą być zdarzenia z piłki nożnej. Dodatkowo na kuponie musi być co najmniej pięć zdarzeń, a kurs łączny nie mniejszy niż 4.00.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS – Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy na kuponie będzie jedne błąd typer otrzyma zwrot 100% stawki, gdzie można liczyć na 100 PLN.

Jaki jest nowy kod promocyjny w Betclic?

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start w postaci bezpiecznego kuponu. Cashback będzie aktywny pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie stać w żadnym wypadku gotówki. Będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button