Obstawiaj i zgarniaj bonusy od STS. Pula nagród co tydzień 25 000 PLN.

Bukmacher STS przygotował specjalną akcję dla aktywnych swoich graczy. Wystarczy obstawiać mecze, aby oprócz wygranej otrzymać extra gotówkę w ramach promocji „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. Pula nagród co tydzień wynosi, aż 25 000 PLN.

Wygrywaj podwójnie. Extra bonusy

Wygrywaj podwójnie. Extra bonusy

Owszem oferty bukmacherów obecnie nie są zbyt bogate, ponieważ większość dyscyplin jest zawieszona. Jednak sporą popularność w ostatnich tygodniach zyskał E-sport. Właśnie gracze regularnie obstawiają mecze z tej kategorii.

Jednak bukmacher STS przygotował specjalny konkurs „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”, który trwa do odwołania, ale składa się on z okresów rozliczeniowych. Jeden etap dostępny jest w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Gracz, który chce z niego skorzystać musi mieć na uwadze, że koniecznie musi się do niego zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl oraz wyrazić chęć wzięcia udziału w konkursie poprzez nacisknięcie w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Bonus dla każdego za obstawienie meczy.

W ramach tego konkursu kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, tzw. wielokrotne. Pamiętać trzeba że na kuponie muszą znaleźć się dokładnie cztery zdarzenia. W dodatku kurs minimalny każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.50.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka zakładu nie może wynosić mniej niż 15 PLN. Zakład, który zostanie zawarty za środki bonusowe automatycznie jest wykluczony z tej oferty.

Zakłady zostały rozliczone, jako wygrane? Super. Na Twoje konto trafi cała wygrana, a także bonus z puli nagród 25 000 PLN.

Wszyscy gracze mogą co tydzień liczyć na jeden bonus, który znajdzie się na koncie typera maksymalnie do trzech dni po zakończeniu każdego etapu.

Aktualny kod promocyjny w STS PL.

Specjalny pakiet wszystkim nowym graczom przygotował bukmacher STS online. Wystarczy założyć konto i wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji pakietu powitalnego, tj.:

  • freebetu bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • premie równowartości pierwszego depozytu, aż do 1200 PLN

Otrzymane darmowe środki będą do wykorzystania przez gracza na zakłady bukmacherskie.

Trzeba mieć na uwadze, że obecnie mecze można obstawiać wyłącznie przez internet. Przyczyna tego jest niezwykle prosta. A mianowicie punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button