Kupony bez podatku na zakłady z tenisa u legalnego bukmachera LvBet.

Bukmacher LvBet oferuje promocją graczom,w której to zwiększa wygrane z tenisa. Wystarczy zawrzeć zakład z aplikacji mobilnej, na którym to będą same zdarzenia z turnieju ATP Montpellier, aby wygrana została zwiększona o 14%.

Większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet

Większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Gracze z tej akcji mogą skorzystać w dniach od 3 lutego do 9 lutego 2020 roku. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Należy jednak pamiętać, że kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej. Można ją pobrać ze strony bukmachera www.LvBet.pl. Na każdym rodzaju zakładu muszą znajdować się wyłącznie typy z turnieju Panów w Montpellier.

Gracz ma prawo zagrać kupony SOLO i AKO, na których to mogą znajdować się zakłady z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

Darmowy bonus bez ryzyka w Betfan – Kod promocyjny: BETFAN

Stawka zakładu jest dowolna. Typer sam wybiera za jaką kwotę zawrze zakład, ale trzeba mieć na uwadze, że z promocji wykluczone są w automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher LvBet zwiększy automatycznie wygraną o 14% pod warunkiem, że zagrany zakład spełnia powyższe warunki promocji oraz został rozliczony jako wygrany.

Istotne w tym wszystkim jest to, że każdy typer może zagrać dowolną ilość kuponów w ramach tej promocji.

Bonus powitalny u bukmacher LvBet

Każdy nowy użytkownik za dokonanie rejestracji i wpisanie hasła „BETONLINE” w formularzu rejestracyjm może otrzymać za darmo 20 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Na kolejne premię można liczyć za dokonanie pierwszych dwóch wpłat, za które Polski bukmacher przyznaje bonus 100% i 50% wysokości depozytu. Typer maksymalnie może otrzymać nawet 1500 złotych w gratisie.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button