Kody bonusowe za darmo u bukmacherów w Polsce 2020 na start

Zdecydowana większość legalnie dziejących bukmacherów w Polsce, jak chociażby: BetClic, Fortuna, STS oraz BetFan oferuje nowym graczom ciekawe pakiety powitalne, jak np. za dokonanie samej rejestracji gracz otrzymuje darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to żadnej wpłaty.

Jakie są aktualne kody promocyjne u bukmacherów?

Jakie są aktualne kody promocyjne u bukmacherów?

Jednak istotne w tym wszystkim jest to, ze gracz musi koniecznie dokonać odblokowania bonusów powitalnych. Dokonać można jedynie ich poprzez wpisanie kodu promocyjnych podczas rejestracji konta. Zobacz ich aktualną listę!

BetClic: Cashback do 510 PLN

Bonus w formie pierwszego zakładu bez ryzyka, aż do 510 PLN oferuje graczom legalny bukmacher BetClic. Każdy gracz, który chce skorzystać z tego bonusu koniecznie musi wpisać kod promocyjny „KOD510” podczas rejestracji konta.

Wówczas jak zakład okaże się przegrany to gracz tego w żadnym wypadku nie odczuje, ponieważ legalny bukmacher Betclic dokona mu zwrotu stawki, aż do 510 PLN. Jak faworyci gracza nie zawiedli i kupon został rozliczony jako wygrany, to cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika.

nowy bonus legalnego bukmachera betclic
Kod promocyjny do bukmachera Betclic na zakład bez ryzyka

Fortuna: Freebet 20 PLN bez depozytu + Cashabck do 115 PLN + bonus do 100 PLN

Bogaty pakiet powitalny posiada bukmacher Fortuna. Każdy nowy użytkownik, który wpisz kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym otrzyma 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty.

Dodatkowo gracze, którzy dokonają swojego pierwszego depozytu mogą skorzystać z kolejnych promocji. Bowiem na konto gracza trafią środki bonusowe równowartości pierwszego depozytu, aż do 1000 PLN. Dodatkowo pierwszy kupon u tego bukmachera jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 115 PLN.

STS: Freebet 29 PLN bez depozytu + bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę

Legalny bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowy freebet bez dokonania żadnej wpłaty. Jedynie trzeba dokonać rejestracji konta i wpisać kod promocyjny „BETONLINE”, aby na koncie gracza pojawiło się 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma bonus równowartości wpłaty. Na koncie użytkownika maksymalnie może znaleźć się nawet 1200 PLN.

bonus bez depozytu

BetFan: Bonus do 3000 PLN + Cashback do 100 PLN + gra bez podatku

Warto mieć jest na uwadze, że łącznie trzy pierwsze depozyty u legalnego bukmachera BetFan objęte są promocją, za które operator przyznaje bonus równowartości wpłaty. Każdy gracz maksymalnie może otrzymać nawet 1000 PLN. To sprawia, że za trzy wpłaty na koncie gracza może znaleźć się nawet 3000 PLN.

Poza tym nowi użytkownicy mogą skorzystać z pierwszego zakładu bez żadnego ryzyka do 100 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem, że dokonają oni rejestracji konta i wpiszą kod promocyjny „BETFAN” podczas rejestracji konta.

Warto jest mieć na uwadze fakt, że cały czas u legalnego bukmachera BetFan aktywna jest gra bez podatku. Kwalifikują się w niej wszystkie kupony, na których są co najmniej trzy darzenia, a kurs każdego z nich nie jest mniejszy niż 1.45.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button