Gdzie grać legalnie w poker online w Polsce? Bonus na gry od STS

Bukmacher STS posiada w swojej ofercie w pełni legalne gry karciane online. Użytkownicy mogą tam legalnie grać w takie gry jak chociażby poker, wojnę oraz bakarat. Warto jest mieć również na uwadze, że typerzy mogą korzystać z ciekawych promocji w Betgames.

Betgames online w Polsce

Betgames online w Polsce

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Bezpieczne 25 PLN na Betgames” trwa do odwołani, ale tak akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny dostępny jest od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Użytkownik musi mieć na uwadze, że do akcji koniecznie musi się zapisać poprzez zalogowanie się na swojej konto na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej promocji.

Należy wiedzieć, że granie w Betgames bukmachera STS jest w pełni legalne. W Betgames użytkownicy mogą skorzystać z takich gier jak:

  • poker
  • wojna
  • bakaret

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupon SOLO, którego kurs łączny musi wynosić nie mniej niż 2.00. Oddane typy mogą pochodzić wyłącznie z oferty na Betgames, czyli takich gier jak poker, wojna oraz bakaret

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 2 złote. Jednak trzeba mieć na uwadze, że wykluczone są z tej akcji zakłady zawarte są środki bonusowe.

Bukmacher na koniec okresu rozliczeniowego przyzna bonus o wartości 10% przegranych zakładów:

Przykład: suma przegranych zakładów wyniosła 200 złotych. W prezencie gracz otrzyma 20 złotych.

Każdego tygodnia każdy gracz może otrzymać maksymalnie bonus o wartości 25 złotych.

Darmowy bonus bez ryzyka w Betfan – Kod promocyjny: BETFAN

Bezpieczne 20 złotych od STS

Poza tym to nie wszystko co bukmacher STS oferuje na zakłady bez ryzyka z Betganes. Każdy użytkownik każdego dnia może liczyć na bezpieczny zakład do 20 złotych.

Wystarczy zagrać kupon z kursem minimalnym 1.90, na którym to będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z Betganes, aby w razie przegranej otrzymać zwrot stawki do 20 złotych.

Kod promocyjny STS 2020:

Bukmacher STS oferuje każdemu typerowi na start 29 złotych i to bez wpłaty własnej. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”, aby otrzymać te środki.

Kolejny bonus znajdzie się na koncie gracza pod warunkiem, że dokona on pierwszego depozytu. Wówczas gracz może otrzymać nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button