Fortuna bonus powitalny 2230 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim nowym graczom przygotował bukmacher eFortuna. Typerzy już na sam początek swojej przygody mogą otrzymać darmowe środki o wartości 2230 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Warto jest zaznaczyć, że bukmacher eFortuna zmienia pakiet powitalny. Wszyscy gracze, już na start mogą liczyć na darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej, premia równowartości depozytu do 2000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces zajmie graczom dosłownie chwilę, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe, jak imię, czy nazwisko.

Bonus bez depozytu 2020:

Użytkownik, który chce dokonać aktywacji wymienionego powyżej pakietu powitalnego koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobi.

To sprawi, że po założeniu konta typer otrzyma 20 PLN i to bez wpłaty własnej. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Extra premia do 2000 PLN na start

Użytkownik, który natomiast zdecyduje się dokonać wpłaty na zakłady bukmacherskie Fortuna będzie mógł liczyć na extra premię. Dokładnie mówiąc, użytkownik otrzyma bonus równowartości wpłaty:

Przykład: Gracz dokonał depozytu o wartości 1500 PLN. W prezencie otrzyma taką samą wartość, ale w formie środków bonusów.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Maksymalna wysokość bonusu, na jaką może liczyć każdy gracz to 2000 PLN.

Zakład bez ryzyka do 210 PLN:

Użytkownik, który zdecydował się dokonać pierwszej wpłaty będzie mógł liczyć na bezpieczny zakład. Wystarczy zawrzeć wówczas dowolny kupon: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI.

Jeśli okaże się on wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, aż do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button