Darmowy bonus za obstawienie meczy od STS. 30 złotych co tydzień dla graczy

Bukmacher STS oferuje swoim graczom bardzo ciekawą promocję „Extra 30 PLN”. Wystarczy na przestrzeni jednego tygodnia zagrać kupony za minimum 200 złotych, aby otrzymać premię o wartości 30 złotych i to bez najmniejszego znaczenia jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus za darmo dla graczy

Bonus za darmo dla graczy

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Extra 30 PLN” składa się z okresów rozliczeniowych, etapów. Każdy z nich trwa od poniedziałku od godz. 01:00 do niedzieli do godz. 23:59 i aż do odwołania.

Użytkownik, które chce wziąć udział w tej akcji musi koniecznie do niej się zapisać. Chcąc to zrobić należy się zalogować na swoje konto www.STS, a następnie kliknąć „Dołącz” w zakładce tej akcji.

Bukmacher STS dopuszcza zarówno zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, ale ich kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85. Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się zdarzenia z całej oferty operatora. Poza tym, typ mogą być przedmeczowe jak i LIVE.

Darmowy bonus bez ryzyka w Betfan – Kod promocyjny: BETFAN

Każdy zakład promocyjny musi zostać zawarty za co najmniej 2 złote. W promocji natomiast nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego zagrał kupon lub też kupony za minimum 200 złotych oraz w tym samym etapie zostały rozliczone otrzyma w gratisie 30 złotych. W ramach tej akcji nie ma znacznie, czy był wygrane, czy przegrane.

Jednak warto jest wiedzieć, że co tydzień legalny bukmacher STS oferuje promocje, w której każdy gracz może otrzymać darmowe środki.

Kod promocyjny u bukmachera STS za darmo

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji online i wpisze hasło promocyjne „BETONLNE” u bukmachera STS otrzyma darmowe środki o wartości 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Gracze nie muszą dokonywać żadnego depozytu, aby ta kwota znalazła sie na ich konta.

Na bonus nawet do 1200 złotych mogą liczyć natomiast Ci gracze, którzy dokonają pierwszego depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button