Bonusy dla typerów za obstawienie meczy od STS na ME w piłce ręcznej

Przez najbliższe dni będziemy mogli emocjonować się Mistrzostwami Europy w piłce ręcznej 2022. W dodatku każdy z typerów, którzy będą obstawiać mecze mogą liczyć na mniejsze przegrane i to za każdy kupon!

Cashback na ME w piłce ręcznej od STS

Cashback na ME w piłce ręcznej od STS

Na pewno emocji podczas Mistrzostw Europy w piłce ręcznej nie zabraknie. Tym bardziej, że będziemy mogli oglądać podczas tej imprezy naszych rodaków, którzy już dzisiaj zmierżą się z Austrią.

Natomiast gracz, który chce liczyć na mniejsze przegrane w ramach promocji „Cashback do 50 PLN na ME w piłce ręcznej” musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że ta oferta jest aktywna wyłącznie w dniach od 13 do 18 stycznia do godz. 23:59.

Gwarantowane 50 PLN na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej

Bukmacher STS w ramach promocji „Cashback do 50 PLN na ME w piłce ręcznej” dopuszcza zarówno kupony pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe, na których to koniecznie musi znajdować się minimum jedno zdarzenie pochodzące z oferty przedmeczowej na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej.

Dodatkowo kurs zdarzenia nie może wynosić mniej niż 1.50, a stawka kuponu jest dowolna!

Superbet: Bonus na start. Darmowe 34 PLN z kodem „BETONLINE”

Jeśli faworyci zawiodą typerzy mogą liczyć na zwrot stawki za wszystkie przegrane kuponu o wartości 15% stawki. Łącznie na konto każdego użytkownika może trafić nawet 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS online PL oferuje każdemu nowemu graczowi darmowe środki o wartości na start o wartości nawet 1229 PLN. Jednak koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Rejestracja w STS to także możliwość oglądania bezpłatnie meczów na żywo, setki transmisji dostępnych dla graczy, którzy wcześniej obstawią zakłady sportowe.

To sprawi, że już za same założenie konta typer będzie mógł liczyć na darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej. Dodatkowo po dokonaniu depozytu gracz otrzyma premię jej równowartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button