Bonusy dla typerów KSW 60 od Betclic.

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom na KSW 60 przygotował bukmacher Betclic Polska. Wystarczy wytypować wyłącznie poprawnie dziewięć walk, aby poza wygrana gotówką otrzymać ekstra kasę. A na pewno jest o co walczyć, bo pula nagród wynosi, aż 20 000 PLN.

Promocja MMA Jackpot w Betclic. Pula nagród 20 000 PLN

Promocja MMA Jackpot w Betclic. Pula nagród 20 000 PLN

Trzeba powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawa gala KSW 60. Bowiem dojdzie do kilku bardzo ciekawych konfrontacji, jak m.in. Ugonoh vs Samociuk, Ziółkowski vs Kazieczko oraz de Fries vs Narkun.

Użytkownik, który chce skorzystać z oferty „MMA Jackpot” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Należy jednak mieć na uwadze, że jest ona aktywna wszystka graczom do 24 kwietnia do godziny 20:00.

Bonusy za obstawienie KSW 60:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty jest zagranie zakładu AKO za co najmniej 10 PLN, na którym będą znajdować się same zdarzenia z KSW 60:

  • Wikłacz vs Surdyn
  • Koziorzębski vs Surdu
  • Rola vs Wójcik
  • Klaczek vs Barborik
  • Ilić vs Dudek
  • Sobiech vs Kaczmarczyk
  • Ugonoh vs Samociuk
  • Ziółkowski vs Kazieczko
  • de Fries vs Narkun
Darmowy bonus bez wpłaty od STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Na każdą z tych walk gracz może oddać wyłącznie typy w formacie „1 lub 2”, które w dodatku muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali te walki to poza wygrana gotówką otrzymają dodatkowe środki. A dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus powitalny w Betclic 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic online oferują na start każdemu graczowi zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN. Chcąc dokonać aktywacji tego bonusu wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny —>> KOD550 podczas zakładania konta.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się wygrany to super. Całą wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej każdy typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button