Bonus do 40 PLN na europejskie puchary u bukmachera BetClic

Legalny bukmacher BetClic w związku ze spotkaniami eliminacyjnymi oferuje promocją swoim graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO na zmagania w piłce nożnej, aby w razie przegranej otrzymać zwrot stawki.

Pewny zakład w BetClic. 40 PLN na obstawienie bez ryzyka

Pewny zakład w BetClic. 40 PLN na obstawienie bez ryzyka

Oferta skierowana jest do każdego typera, który to posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej wykonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Pewny zakład” dostępna jest typerom w dniach od 25 do 28 listopada. Gracz, który chce z niej skorzystać musi się do niej zapisać. Można to wykonać wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Podczas tego oferty kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 5.00.

Na zakładzie promocyjnym mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej lub LIVE z piłki nożnej na rozgrywki z Ligi Mistrzów lub Ligi Europejskiej.

BetFan kod promocyjny

Na pewno na brak emocji jak i ciekawych starć gracze nie mogą narzekać, ponieważ przed nami takie potyczki jak chociażby Slavia vs Inter, Barcelona vs BVB, Real Madryt vs PSG, czy też Liverpool vs Napoli.

Stawka minimalna każdego zakładu promocyjnego to 20 PLN. Jednak z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast typerowi, któremu przytrafił się jeden błąd otrzyma zwrot stawki do 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic

Bonus w postaci pierwszego zakładu bez ryzyka oferuje swoim graczom bukmacher BetClic Polska. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, ze bonus powitalny automatycznie zostanie aktywowany.

Wówczas jak pierwszy zakład okaże się wygrana to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w razie przegranego zakładu bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki , a maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button