BetClic najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 550 PLN

Zakłady bukmacherskie BetClic oferują najnowszy bonus powitalny, w którym jest pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych. To wszystko przy użyciu specjalnego hasła promocyjnego „KOD550”.

BetClic kod promocyjny na start

BetClic kod promocyjny na start

Z tego pakietu powitalnego może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie korzystał z usług bukmachera BetClic Polska.

Użytkownik w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta na www.BetClic.pl. Założenie konta nie zajmie zbyt dużo czasu, a poza tym ten proces jest bardzo prosty, ponieważ trzeba tam podać jedynie swoje podstawowe dane osobowe.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic

Chcąc skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka gracz koniecznie musi wpisać w formularzu rejestracyjny kod promocyjny „KOD550”.

Warto jest mieć na uwadze, że później gracz już takiej możliwości nie będzie posiadał.

Darmowy bonus bez ryzyka w Betfan – Kod promocyjny: BETFAN

Po spełnieniu powyższych warunków pozostaje graczowi już dokonanie rejestracji konta i zagranie pierwszego kuponu.

Użytkownik sam wybiera jakie będą zdarzenia na zakładzie, a poza tym jaki będzie jego rodzaj: SOLO lub AKO.

Jak zakład okaże się wygrany to dobrze. Cała ta kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, który może wynieść nawet 550 złotych.

BetClic Opinie PL

Mimo, że bukmacher BetClic w Polsce nie działa zbyt długo to jednak jest już bardzo popularny. Ten operator oferuje szeroką ofertę spotkań przedmeczowych jak i na żywo.

Dodatkowo gracze regularnie mogą liczyć na dodatkowe bonusy za obstawienie meczy oraz rożnego rodzaju Jackpoty.

Dostępna jest również BetClic TV, a można tam bez żadnych limitów i opłat oglądać wydarzenia sportowe na żywo!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button