Bonus 40 PLN od bukmachera BetClic Polska na kupony z tenisa

Bukmacher Betclic Polska online nagradza wszystkim typerów tenisa. Użytkownicy poza wygraną gotówką w ramach akcji „Misja tenis” mogą otrzymać dodatkowe środki, jak chociażby bonus o wartości 40 PLN.

Misja tenis w Betclic

Misja tenis w Betclic

Warunki są proste wystarczy poprawnie mieć rozliczone dwa kupony z tenisa, aby poza wygraną gotówką otrzymać dodatkowe środki. A jest na pewno co obstawiać, ponieważ obecnie rozgrywane są turnieje w Paryżu, Eckental, czy Parmie.

Promocja „Misja tenis” dostępna jest graczom do 8 listopada do godziny 23:59. Użytkownik, ktory chce z niej skorzystać konieczne musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus 40 PLN za obstawienie meczy z tenisa:

W ramach wspomnianej akcji dostępne są wyłącznie kupony wielozdarzeniowe zawarte za minimum 20 PLN. W dodatku trzeba mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się same zdarzenia z tenisa, które mogą pochodzić z dowolnej rangi.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Typy mogą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jedna należy mieć na uwadze, że kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 3.00.

Jeśli minimum dwa kupony zagrane na zakłady bukmacherskie przez gracza spełniają powyższe warunki promocji i zostały rozliczone, jako wygrane to typer poza wygraną gotówką otrzyma extra 40 PLN.

Jaki jest bonus powitalny w Betclic?

Wszyscy nowi użytkownicy u bukmachera Betclic mogą skorzystać z zakładu bez ryzyka już na sam start. Cashback będzie aktywny graczom wyłącznie wtedy, gdy wpiszą oni hasło promocyjny –>>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jak kupon okaże się wygrana to gracz otrzyma cała kwotę. W przypadku przegranej na konto użytkownika wróci zwrot całej stawki, a może wynieść ona nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button