Betclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim swoim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można otrzymać ekstra środki za wytypowanie meczy. Bowiem pula nagród w promocji „Piłkarski Jackpot” wynosi 40 000 PLN.

40 000 PLN dla typerów za obstawienie włoskiej Serie A w Betclic

40 000 PLN dla typerów za obstawienie włoskiej Serie A w Betclic

Zaznaczyć jest trzeba, że obecny sezonie włoskiej Serie A jest bardzo ciekawy, ponieważ emocji nie brakuje co kolejka. Podobnie będzie i w najbliższy weekend, bowiem dojdzie do kilku ciekawych meczy, jak np. AC Milan vs Atalanta, czy też Lazio vs Sassuolo.

Na tą okazję każdy może skorzystać z promocji „Piłkarski Jackpot”, która aktywna jest do 23 stycznia do godziny 18:00. Jednak chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.Betclic.pl

Darmowy bonus za obstawienie meczy 2021:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej promocji jest zawarcie zakładu AKO, na którym musi znajdować się osiem meczy z dziewiętnastej kolejki włoskiej Serie A:

  • AC Milan vs Atalanta
  • Udinese vs Inter
  • Fiorentina vs Crotone
  • Juventus vs Bologna
  • Genoa vs Cagliari
  • Verona vs Napoli
  • Lazio vs Sassuolo
  • Parma vs Sampdoria
Darmowy bonus bez wpłaty od STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Na każde z wyżej wymienionych pojedynków użytkownik musi oddać wyłącznie typy z oferty przedmeczowej, które w dodatku muszą być w formacie „1 lub x lub 2 (wygrana gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)”. Dodać jest również warto inny apsekt, a dokładnie mówiąc każdy gracz ma prawo zagrać nawet pięć kuponów promocyjnych o stawce minimum 10 PLN każdy.

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali ten mecz to poza wygraną gotówką otrzymają ekstra środki, ponieważ bukmacher Betclic PL rozdzieli pomiędzy nimi pulę nagród, która wynosi 40 000 PLN.

550 PLN na start w Betclic Polska:

Bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi na start bezpieczny kupon. Chcąc dokonać aktywacji Cashbacku należy wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej otrzyma równowartość 100% stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button