Aktualny kod promocyjny u bukmachera eWinner 2021

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim nowym użytkownikom oferuje legalny bukmacher eWinner. Na sam początek wszyscy typerzy mogą liczyć na bonus powitalny nawet o wartości 610 PLN.

610 PLN na start u bukmachera eWinner

610 PLN na start u bukmachera eWinner

Wspomniany operator wszystkim graczom na sam start oferuje takie bonusy, jak zakład bez ryzyka do 110 PLN oraz premię równowartości drugiego depozytu do 500 PLN.

Podstawowa czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eWinner.pl. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil i nie sprawi nikomu żądnego problemy, gdyż wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Należy mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego ->> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. I jest to jedyna możliwość, bowiem potem takiej opcji nie będzie.

Następnie typer musi już dokonać pierwszego swojego depozytu i zagrać dowolny kupon promocyjny, który jest objęty ubezpieczeniem.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli okaże się wygrany, to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 110 PLN.

W dodatku to nie wszystko co każdy z typerów może liczyć. A mianowicie po dokonaniu drugiej wpłaty na konto każdego z graczy trafi premia równowartości depozytu, aż do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button