2098 PLN od odebrania w nowej promocji powitalnej bukmachera Totolotek

Legalny bukmacher Totolotek oferuje darmowe środki swoim graczom za dokonanie pierwszej wpłaty. Wystarczy dokonać jedynie minimalnego depozytu o wartości 20 PLN, aby otrzymać bonus równowartości wpłaconych środków. Maksymalnie każdy gracz może otrzymać 1000 PLN.

Totolotek: Darmowy kod promocyjny 2019

Totolotek: Darmowy kod promocyjny 2019

Z tej ofert może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera Totolotek.

Podstawowy warunek tej promocji jest dokonanie rejestracji konta. Tą czynność można wykonać wyłącznie na stronie bukmachera www.totolotek.pl. Proces założenie konta zajmie graczowi dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko. To sprawi, że każda osoba bez większych problemów poradzi sobie z założeniem konta.

Jaki kod u bukmachera Totolotek?

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher Totolotek dokona odblokowania pakietu powitalnego.

Należy jednak pamiętać, że jest to jedyna możliwa opcja, aby wpisać ten kod. Później typer nie będzie miał takiej możliwości.

Następnie graczowi pozostaje już przejście weryfikacji danych i dokonanie depozytu.

nowy bonus legalnego bukmachera betclic
Kod promocyjny do bukmachera Betclic na zakład bez ryzyka

Bonus 100% za pierwszą wpłatę od Totolotka.

Legalny bukmacher Totolotek zwiększa graczom pierwszą wpłatę przyznając darmowe środki. Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest od wpłaty:

Przykład: Gracz wpłacił 600 PLN. W gratisie od wspomnianego operatora otrzyma taką samą kwotę. W związku z tym typer będzie posiadał 1200 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

W ramach tej promocji każdy gracz maksymalnie może otrzymać nawet 1000 PLN w formie środków bonusów

Totolotek: Aplikacja mobilna i bonus

Bukmacher Totolotek oferuje swoim typerom również aplikację mobilną. Chcąc otrzymać extra środki należy ją pobrać i dokonać z niej wpłaty.

W zamian bukmacher przyzna bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać 49 PLN!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button