Gotówka dla graczy za typowanie Premier League. Darmowe środki dla graczy

Czas na drugą serię spotkań w angielskiej Premier League. Typując te rozgrywki każdy z graczy może liczyć na ekstra kasę u bukmachera Betclic. Pula nagród w promocji „Piłkarski Jackpot” wynosi 45 000 PLN.

Jackpot 2021 z pulą nagród 45 000 PLN

Jackpot 2021 z pulą nagród 45 000 PLN

Warto jest dodać, że przed nami bardzo ciekawe spotkania w ramach drugiej kolejki prestiżowych rozgrywek, jakim są mecze w Premier League. W najbliższych dniach dojdzie do takich potyczek, jak m.in. Arsenal vs Chelsea, Southamtpon vs Manchester United, Wolves vs Tottenmham.

Na tą okazję każdy z graczy może skorzystać z extra promocji „Piłkarski Jackpot”, która jest aktywna typerom wyłącznie do 21 sierpnia do godziny 13:30. Typer, który chce zapisać się do tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w ramach promocji „Piłkarzy Jackpot” jest zagranie kuponu AKO, na którym to muszą znajdować się same mecze z II kolejki angielskiej Premier League:

  • Liverpool FC – Burnley
  • Aston Villa – Newcastle
  • Crystal Palace – Brentford
  • Leeds – Everton
  • Manchester City – Norwich
  • Brighton – Watford
  • Southampton – Manchester Utd
  • Wolverhampton – Tottenham
  • Arsenal – Chelsea
Darmowy bonus bez wpłaty od STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Na każde z tych spotkań gracz musi oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które to koniecznie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Gracze, którzy poprawnie wytypowywali te spotkania to oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na ekstra premię. Bowiem podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 45 000 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic:

Legalny bukmacher Betclic oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button