Fortuna większe wygrane o 14% na zakłady z piłki nożnej

Bukmacher Fortuna w swojej ofercie posiada promocję piłkarską „Happy Hours”. Podczas tej akcji wspomniany operator zwiększa wygrane dla graczy o 14%. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby cieszyć się z większej wygranej.

Fortuna kupony bez podatku

Fortuna kupony bez podatku

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest w każdy piątek, kiedy swoje pojedynki ligowe rozgrywki rozgrywa PKO Ekstraklasa. Najbliższa okazja do skorzystania z tej akcji to 25 października.

Podczas tej akcji kwalifikują się jedynie kupony wielozdarzeniowe, które zostały zawarte w godzinach pomiędzy 17:00 – 18:00. Poza tym gracz dodał do niego bonus kursowy „happy hours„.

betclic kod promocyjny

Warto jest wiedzieć, ze na kuponie promocyjnym mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na piłkę nożną. Warto jest wiedzieć, że na kuponie musi znaleźć się co najmniej trzy typy.

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom pakiet startowy, w którego skład wchodzi:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • bonus równowartości pierwszego depozytu do 1000 PLN
  • pierwszy kupon bez ryzyka do 115 PLN

Chcąc aktywować te bonusy trzeba KONIECZNIE wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button