Darmowy kod promocyjny u bukmachera Pzbuk

Bukmacher Pzbuk oferuje swoim nowym graczom bonus w formie darmowych środków do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Wysokość bonusu uzależniona jest on wpłaty, ponieważ wspomniany operator przyznaje jej równowartość. Maksymalnie na konto gracza może trafić nawet 500 PLN.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Pzbuk

Aktualny kod promocyjny bukmachera Pzbuk

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera PzBuk.

Pierwszy krok w ramach tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Trzeba tego dokonać jedynie na stronie www.pzbuk.pl. Ten proces w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane oraz login i hasło.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Pzbuk?

Chcąc liczyć na darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji, a także zaznaczyć opcję aktywacji bonusu.

bonus bez wpłaty od STS

Następnie gracz musi dokonać już wpłaty. Bukmacher Pzbuk przyznaje bonus równowartości pierwszej wpłaty, aż do 500 PLN, np. typer wpłacił 300 PLN to drugą taką samą wartość otrzyma tylko, ze w formie środków bonusowych.

Każdy gracz maksymalnie w ramach tej akcji może otrzymać 500 PLN.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button