Betclic bonus powitalny 510 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom najnowszy kod promocyjny na start „KOD510”. Dzięki niemu pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka, aż do 510 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u legalnego bukmachera BetClic.

Podstawowy krok tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stornie www.betclic.pl. Wystarczy tam podać swoje dane jak imię czy też nazwisko.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Betclic?

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji. Jednak należy pamiętać, że już w późniejszym momencie gracz nie będzie miał możliwości go wpisać.

betclic kod promocyjny

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kupon.

Ilość zdarzeń, czy też ich kursy oraz stawka są dowolne. Gracz w tej kwestii ma szerokie pole do popisu.

Jednak jak się okaże, że zagrany kupon okazał się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie gracz może otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button