Aktualny kod promocyjny bukmachera eFortuna na bonus 1185 PLN

Bukmacher eFortuna przygotował najnowszą promocje powitalną graczom, w której oprócz standardowego pakietu powitalnego czyli tj. bonusu bez depozytu o wartości 20 złotych, premia do 1000 złotych oraz zakład bez ryzyka 115 złotych każdy użytkownik może otrzymać bonus o wartości 40 złotych.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera eFortuna

Darmowy kod promocyjny u bukmachera eFortuna

Z tej oferty specjalnej może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadal konta u legalnego bukmachera eFortuna.

Warunki promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta na stronie www.efortuna.pl.

Proces zakładania konta jest bardzo prosty, ale trzeba mieć na uwadze, że w żadnym wypadku nie zajmie on wiele problemów żadnej osobie, ponieważ trzeba tam podać swoje podstawowe dane.

Kod promocyjny w eFortunie 2020

Kazda osobie musi mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z pakietu powitalnego musi obowiązkowo wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Po spełnieniu tych warunków gracz otrzyma darmowy bonus o wartości łącznej 20 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus bez ryzyka w Betfan – Kod promocyjny: BETFAN

Premia za depozyt od eFortuny

Legalny bukmacher eFortuna oferuje każdemu graczowi już na sam start bonus równowartości wpłaty, który to może maksymalnie wynieść nawet 1000 złotych.

Jednak w ramach specjalnej oferty promocyjnej każdy gracz może liczyć na dodatkowy bonus za depozyt o wartości 40 złotych. Taka wartość trafi na konto gracza pod warunkiem, że typer dokona wpłaty nie mniejszej niż 40 złotych.

To wszystko sprawia, że gracz po dokonaniu pierwszego depozytu może otrzymać nawet łaczny bonus o wartości 1040 złotych.

Cashback w Fortunie do 115 złotych

Dodatkowo każdy użytkownik może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych. Wystarczy, że typer zagra dowolny zakład, a w razie przegranej otrzyma zwrot całej stawki.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button