Aktualny kod promocyjny bukmachera BetFan na bonus do 3000 PLN i zakład bez ryzyka

Bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN wchodzi w skład najnowszego pakietu powitalnego u bukmachera BetFan dla nowych użytkowników. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETFAN.

BetFan kod promocyjny na start

BetFan kod promocyjny na start

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetFan.

Pierwsza czynność tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.betfan.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego trzeba obowiązkowo wpisać kod promocyjny BETFAN podczas rejestracji konta. Warto jest wiedzieć, że później takiej możliwości nie będzie.

bonus bez wpłaty od STS

Bonus do 3000 PLN za depozyt u bukmachera BetFan

Warto jest wiedzieć, ze trzy pierwsze wpłaty u bukmachera BetFan są objęte promocją, za które przyznawany jest bonus jego równowartości.

Za każdą z trzech wpłat może otrzymać maksymalnie 1000 PLN. Maksymalnie typer może cieszyć się z darmowych środków o wartości 3000 PLN.

BetFan kupon bez ryzyka do 100 PLN

Poza tym nowi gracze bukmachera BetFan mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy zagrać kupon AKO, którego kurs łączny minimum 2.20 PLN. Natomiast stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN.

W razie wygranej cała kota znajdzie się na koncie typera. Natomiast w razie przegranej bukmacher BetFan dokona zwrotu 100% stawki, a maksymalnie można otrzymać 100 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Tacy bukmacherzy jak STS, Betclic, Typiko, Bestbet24 oferują graczom atrakcyjne darmowe bonusy i promocje freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu.

Promocje bukmacherskie za darmo

Back to top button